VIDEO/ Produksioni i BBV del sërish blof, Egla filmohet duke…

Aktorja Egla Ceno është kthyer në “kryefjalën” e mediave rozë ditët e fundit, për shkak të përjashtimit me “Zarf të Zi” nga Big Brother Vip Albania 3 dhe mundësinë për t’u rikthyer sërish në shtëpi dhe të bëhet pjesë e lojës. Kjo për shkak se ditën e djeshme, vetë produksioni i BBV publikoi disa pamje … Vazhdoni me leximin e VIDEO/ Produksioni i BBV del sërish blof, Egla filmohet duke…