Nuk ka rëndësi se çfarë lloj këngëtarësh do të ishin këto shenja. Qofshin tenorë dhe soprano, apo repera, një gjë është e sigurt: kanë zë, talent dhe “veshë muzikor” shumë të mirë dhe do të bënin lehtësisht karrierë në këngë. Le të shohim pak më poshtë për cilat shenja po flasim: DEMI Demi është fëmija […]

Ç’po ndodh në Mal të Zi? Bastisen disa zona, dyshohet për spiunazh në favor të rusëve

7 minuta më parë

“Të mos votohet”/ Jorida Tabaku kundërshton ligjin për amnistinë fiskale

17 minuta më parë

Yuri Kim u takua sot me presidentin Begaj, ja për çfarë folën

20 minuta më parë

Gjimshiti vazhdon rikuperimin, ja kur pritet të jetë gati mbrojtësi kuqezi

22 minuta më parë

A duhet të rikthehen bastet sportive?

View Results

Loading ... Loading ...
18 orë më parë

Pagat nuk rriten, sepse s’mund të jepen me PPP

Nga Vehap Kola Çdo gjë që prek Edi Rama rritet. Kur ai prek taksat, taksst rriten. Kur prek vilat historikez ato shndërrohen në kulla. Kur prek tenderat, kostot e ndërtimit të rrugëve apo shërbimeve publike rriten dhjetë deri në njëqind herë. Prek lejet e ndërtimit, ato shumëfishohen. Çmimi i energjisë elektrike u rrit menjëherë sapo […]

Po sikur të silleshim me politikanët ashtu si me lojtarët e Kombëtares?

1 ditë më parë

Sakrificat e Ramës nga suita luksoze e hotelit me 2700 dollarë nata

3 ditë më parë
2 orë më parë

Tragjike/ Shoferi ndërron jetë teksa udhëton në makinë, detajet

Një 50-vjeçar ka dhënë frymën e fundit në timon, teksa kthehej në shtëpi nga një udhëtim. Ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në një autostradë në Fthiotida, ne qendër të Greqisë. Sipas informacioneve paraprake, rezulton se 50-vjeçari ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale. Lamiareport.gr bën me dije se në makinën e 50-vjeçarit ndodhej në vendin […]

E rëndë në Greqi/ Makina përplas dhe tërheq zvarrë një 3-vjeçare

3 orë më parë

Bashkëpunonte me serben për prostitucion, në pranga i riu nga Kosova

5 orë më parë

Mozzik feston ditëlindjen, merr urimin e ëmbël nga personi i veçantë (FOTO)

29 minuta më parë

Bora dhe Donaldi në qendër të vëmendjes, bëhet viral momenti i përsëritur nga takimi në BBV (VIDEO)

59 minuta më parë

Alketa Vejsiu shkel rregullat e qarkullimit në Tiranë, ja momenti që po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

2 orë më parë

Mori kritika për shakanë që bëri ndaj Sarës, ja çfarë ka për të thënë Dj PM (FOTO)

3 orë më parë

U nda pak muaj më parë nga jeta, vajza e Nishanit bën postim prekës në ditën e tij të lindjes

3 orë më parë

Veshë për muzikë/ Këto janë shenjat që do të shkëlqenin si këngëtarë

Nuk ka rëndësi se çfarë lloj këngëtarësh do të ishin këto shenja. Qofshin tenorë dhe soprano, apo repera, një gjë është e sigurt: kanë zë, talent dhe “veshë muzikor” shumë të mirë dhe do të bënin lehtësisht karrierë në këngë. Le të shohim pak më poshtë për cilat shenja po flasim: DEMI Demi është fëmija […]

8 sekonda më parë

Jeni shpërdorues të parave? Këto janë 3 mënyrat e thjeshta për të kursyer

Kursimi i parave nuk është një detyrë e lehtë veçanërisht për ata që shpenzojnë shumë dhe nuk ndalen dot. Për fat të mirë ka 3 mënyra të thjeshta për t’ju ndihmuar të kurseni shpejt një shumë të nevojshme parash. Kursime graduale Kjo metodë funksionon vetëm nëse lini mënjanë para rregullisht, pa humbur asgjë. Nëse është shumë e […]

18 orë më parë

Printerët 3D fluturues punojnë si bletët për të rregulluar ndërtesat

3 ditë më parë

Një flotë printerësh 3D fluturues është projektuar për të ndërtuar dhe riparuar struktura gjatë fluturimit. Dronët përdorin metoda ndërtimi të ngjashme me bletët dhe grerëzat dhe u zhvilluan nga një ekip në Universitetin e Bath. Ato mund të përdoren në prodhim dhe ndërtim në vende të vështira për t’u aksesuar, si në majë të ndërtesave […]