Dhurata dhe momente të veçanta, Ana e “Përputhen” prezanton partnerin e ri (FOTO)

2 muaj më parë

Ish-konkurrentja e emisionit të dashurisë “Përputhen”, Ana Gjini nuk ka humbur shumë kohë pas ndarjes nga ish-konkurrenti Bruno Shemsho. Ndonëse dyshja doli më se e dashuruar nga formati i dashurisë, historia nuk zgjati shumë dhe mes akuzave ata i dhanë fund lidhjes me njëri-tjetrin.

Por teksa kanë kaluar vetëm pak javë, Ana duket më e dashuruar se kurrë. Madje aq sa tashmë është gati që këtë lidhje ta bëjë publike, duke e fshehur më. Në një postim të bërë në rrjetin e saj social Instagram ajo ka shpërndarë një buqetë gjigande me trëndafila si dhe pusullën që ka marrë nga i dashuri i saj.

“O rob je qetësia e shpirtit tim”, shkruhej në pusullë. Në një tjetër postim, ish-konkurrentja ka ndarë pak nga koha që kalon me të dashurin ku duken të dy në makinë.

Ashtu si shihet edhe nga fotot, teksa ka qenë duke bërë një bashkëbisedim me ndjekësit, në makinë krah saj duket edhe partneri i ri. I madh është interesi tashmë për ta zbuluar të plotë djalin që e mban me dhurata luksoze Anën.

Të ngjashme