Feston ditëlindjen brenda “Big Brother VIP”, banorët surprizojnë Einxhel

6 ditë më parë

Moderatorja Einxhel Shkira është një ndër banoret e “Big Brother VIP”, e cila kohët e fundit është përfshirë në shumë debate.

Ditën e sotme ajo po feston ditëlindjen larg njerëzve të dashur, e megjithatë nuk ka munguar një surprizë nga banorët e tjerë të këtij “reality show”.

Të gjithë bashkë kanë organizuar një festë të vogël për Einxhel, të cilës i kanë kënduar dhe këngën e ditëlindjes.

Kujtojmë se në një bised me Dj Dagz (Arbër) ajo është shprehur që më mirë të kishte dalë nga shtëpia ditën e eleminimeve, për të festuar ditëlindjen me shoqërinë që ka jashtë “Big Brother VIP”.

Einxhel: As nuk më bëhet asgjë. Sa mirë do kishte qenë të kisha dalë dje, do e kisha festuar me shoqërinë time. Do kisha qenë nesër me Gjirën, Gracianon, Florin, Fjoralbën, Ervinin.

Arbër: Pse s’po del? Mund të dalësh.

Einxhel: E thashë edhe sot, s’më rrihet më. E kam menduar. Më thanë të qetësohem.

Të ngjashme