Jeni gati? Fifi zbulon bashkëpunimin e radhës me reperin shqiptar (FOTO)

1 muaj më parë

Fifi është një nga artistet më të pëlqyera dhe më të klikuara nga audienca që shpesh merr vëmendje me muzikën e saj, që ajo sjell në treg por gjithashtu dhe për jetën personale.

Së fundmi, pas daljes nga shtëpia e “Big Brother Vip”, Fifi ka qenë shumë e përfolur edhe për lidhjen e saj me Adis Patushin.

Nga ana tjetër, Fifi këtë periudhë është përfshirë shumë në muzikë dhe ka sjell disa bashkëpunime.

Këtë herë Fifi ka zgjedhur reperin e njohur  Gjiko të cilët i kanë surprizuar të gjithë. Ata kanë bashkuar forcat për një projekt muzikor dhe lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja.

Fifi ka publikuar në Instastory një foto të shkëputur nga videoklipi i këngës dhe i ka bërë tag Gjikos.

Mirëpo, nuk ka zbuluar detaje të tjera, si titulli apo datën se kur do të publikohet kënga. Ndërkohë, kurioziteti i fansave është shumë i madh. Ata janë në pritje të këngës, e cila padyshim do të jetë një hit.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë bukuroshja lansoi bashkëpunimin e saj më të fundit me këngëtaren e njohur, Tuna e cila këto kohë ka pasur rikthimin e saj pas një periudhe mjaft të gjatë pauze. ‘Melaqe’, projekti që bashkoi dy artistet duket se po korr një sukses të madh pasi vetëm pak pas lansimit ka arritur plot 2 milion klikime në platformën YouTube.

Të ngjashme