Nuk e takoi dot para vdekjes, ja si e mësoi Harry lajmin e hidhur për Mbretëreshën

7 ditë më parë

Mbretëresha Elizabeth pak para se të ndërronte jetë, nuk mundi të takohej me nipin e saj, princin Harry në Kështjellën Balmoral të Skocisë. Mësohet se ai e mori vesh vdekjen e gjyshes nëpërmjet mediave.

Harrry ishte thirrur nga babai i tij, mbreti Charles III, herët në mëngjes. Megjithatë, një person i brendshëm i Pallatit Buckingham konfirmoi se askush nga familja, apo ndonjë oborrtar, në fakt nuk e thirri Harry-n për t’i treguar për vdekjen e monarkes.

Harry dhe Markle thuhet se u kthyen në shtëpinë e tyre në Montecito, Kaliforni, të mërkurën për t’u ribashkuar me fëmijët e tyre, Archie 3-vjeçar dhe Lilibet, 1 vjeç.

Të ngjashme