Nuk u ftua nga Kombëtarja, Muçi gol në Poloni pas shtatë minutash lojë

7 ditë më parë

Legia po mund 2-0 Rzeszov, në një ndeshje miqësore. Skuadra nga Varshava ka parë protagonist absolut në pjesën e parë Ernest Muçin.

Sulmuesi shqiptar shënoi gol shumë shpejt, që në minutën e shtatë.

21 vjeçar kuqezi po luan sezonin e tij të 3-të në Ekstraklasën e Polonisë.

Muçi nuk ka marrë një ftesë nga trajneri Reja për ndeshjet e shtatorit që Kombëtarja Shqiptare e Futbollit do të luajë ndaj Izraelit dhe Islandës.

Të ngjashme