“Përleshje e ashpër” në aeroport, punonjësi godet me grusht pasagjeren (VIDEO)

2 muaj më parë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një aeroport. Një pasagjere femër dhe një punonjës i “Spirit Airlines” zhvilluan një debat.

Të dy filluan të grinden verbalisht në Aeroportin Ndërkombëtar të Dallas Fort Worth. Një burrë tjetër, në një moment, vjen mes tyre, për t’i ndarë dhe për t’i dhënë fund debatit.

Ndërsa të tre po flasin dhe bërtasin, gruaja papritmas godet punonjësin e linjës ajrore. Punonjësi e ndjek nga pas teksa pasagjerja tenton të largohen dhe pasi rrëzohet ai e godet me grusht në qafë.

Njerëz të tjerë ndërhyjnë që ai mos të gjuante më ndaj gruas, ndërsa mësohet se ai është pushuar menjëherë nga puna.

Të ngjashme