“A e fal tradhtinë?”, Aurela Gaçe e lë pa fjalë Monikën me përgjigjen e saj

1 javë më parë

Këngëtarja e famshme shqiptare Aurela Gaçe ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” ku që studio është diskutuar tema e tradhtisë.

Në fjalën e saj Aurela është shprehur shumë e prerë kundër tradhtisë.

Gjithashtu, me të në studio ka qenë edhe ish-banorja më e famshme e shtëpisë së “Big Brother Vip”, Monika Lubonja ku i ka drejtuar një pyetje këngëtares.

“A e fal tradhtinë? Je e sigurt edhe për një njeri që e do shumë?”

Mbi këtë pyetje nëse e fal tradhtinë ajo u shpreh në mënyrë kategorike jo duke shtuar se personi tjetër duhet të mbledhë mendjen e të mos bëje gabime të tilla.

“Jo. Ai njeriu ta mbledhë mendjen. Unë nuk e kisha menduar ndonjëherë, tani që më fute në mendime do të përgjigjem një herë tjetër.”

Të ngjashme