Aksident i rëndë në Fier, hapet dera e automjetit në ecje, plagoset gruaja dhe vajza e mitur

2 muaj më parë

Një aksident i rëndë është shënuar dje, në Patos, ku dy persona kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se mjeti tip “Ford”, në lëvizje i drejtuar nga 37-vjeçari E.A, i është hapur dera e automjetit, duke rrezikuar jetën e pasagjerëve në mjet.

Si pasojë e kësaj pakujdesie, janë lënduar bashkëshortja e tij dhe vajza e tyre e mitur.

Burime bëjnë me dije se dy të plagosurat ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

 

 

Të ngjashme