E rëndë në Fier, “Benzi” përplas për vdekje 52-vjeçarin

2 muaj më parë

Një aksident ka ndodhur në fshatin Metaj të Fierit, ku një 6-vjeçar me inicialet E. K., banues në Metaj, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka përplasur 52-vjeçarin Bilbil Zaimi, banues në Metaj, i cili ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Të ngjashme