“Jeta jonë”, Marina Vjollca ndan foton e parë pas lindjes

6 ditë më parë

Moderatorja, Marina Vjollca, ka ndarë foton e parë me vogëlushen e saj pasi u bë nënë ditën e djeshme.

Në foto shihen duart e moderatores dhe Getoarit duke mbajtur dorën e vogëlushes sw tyre. Krahas fotos, ajo ka konfirmuar edhe emrin Marget, që aludohej prej kohësh në media.

Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI 24/11/2021” – ka shkruar Marina krahas fotos.

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj, ndërsa në 17 nëntor ajo u ka treguar gjithë ndjekësve se është në pritje të një vajze, të cilën e quajti me përkëdheli “picirukja jonë”. Për lajmin e bukur reagoi edhe motra e Marinës, moderatprja Luana Vjollca, e cila u shpreh mjaft e lumtur që u bë teze.

Të ngjashme