Nuk përmbahen banorët e “BBV”, e nisin ditën me kërcim tresh

6 ditë më parë

Sot është ditëlindja e moderators, Einxhel Shkira dhe duket se atmosfera në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka ndryshuar.

Disa prej banorëve po e shijojnë shumë këtë çast festiv mes njëri-tjetrit.

Ilir Shaqiri dhe Arjola Demiri shkojnë në oborrin e shtëpisë për të kryer një kërcim me lëvizje provokuese.

Por nuk mbaron këtu, pasi mes tyre bashkohet edhe Donald Veshaj, i cili me shaka përpiqet të imitoj lëvizjet e Ilirit dhe të ishte sa më sensual.

Duket se deri tani gjërat po shkojnë mirë mes konkurrentëve të cilët po përpiqen të argëtohen sa më shumë të munden nga të gjitha debatet e javës së kaluar.

Rikujtojmë se ky nuk është kërcimi i parë erotik mes Arjolës dhe Ilirit, të cilët realizuan një vallëzim interesant në një moment argëtimi për banorët e tjerë.

Të ngjashme