Sulmuesi shqiptar i Bayern Munich pikaset nga Atalanta

2 javë më parë

Atalanta nuk ka kërkuar informacion vetëm për Armando brojën. Klubi italian i ka hedhur sytë edhe nga një tjetër sulmues shqiptar.

Bëhet fjalë për Marvin Çunin, 20 vjeçarin që Bayern Munich e kishte huazuar vjet te Paderborn në Bundesliga 2.

Lojtari i kombëtareve të moshave kuqezi ka edhe dy vite kontratë me bavarezët dhe Atalanta po e vëzhgon me kujdes të riun.

Të ngjashme