Zyrtare, Odise Roshi ndryshon skuadër në kampionatin turk

2 javë më parë

Odise Roshi largohet nga Boluspor dhe do të vazhdojë të luajë në ligën e dytë turke, me një ekip tjetër.

Anësori fierak ka firmosur ditën e sotme me Sakaryaspor për dy sezone dhe është gati për aventurën e re.

Vetë klubi turk e ka zyrtarizuar këtë lëvizje dhe Roshi shikohet si një nga lojtarët më të rëndësishëm të skuadrës për sezonin e ardhshëm.

Të ngjashme