“Valoni më erdhi në dush”, Antonela zbulon çfarë ndodhi mes tyre

6 ditë më parë

Të martën mbrëma një tjetër VIP iu bashkua shtëpisë së “Big Brother”.

Ai është këngëtari i njohur, Valon Shehu, i cili duket se është pritur mirë nga banorët, aq sa Antonela u ndjeh rehat t’i bënte një shaka atij.

Gjatë një bisede në dhomën e ngrënies, ku ndodheshin dhe disa banorë të tjerë, Antonela tregoi se çfarë i kishte bërë këngëtarit.

Ata të dy rastisën në banjë në momentin që konkurrentja ishte duke bërë dush dhe mbasi kishte dalë, ajo mendoi ta ngacmonte pak Valonin.

A e dini çfarë i bëra Valonit mbrëmë? Isha duke bërë dush dhe duke hyrë Valoni aty në banje më shef mua që jam duke bërë dush edhe ndihet në siklet edhe ikën. Dal unë prej dushi dhe them t’i bëj shaka, i  shkoj tek dera dhe i them: ‘Dëgjo këtu çfarë po të them, të jetë hera e fundit që unë kur të jem në banjo ti hyn brenda!’ Dhe ai ngeli kështu. ‘Më fal’ tha ‘Unë nuk e dija’ mua më kapi gazi. Më tha: ‘Ti s’je normal a!’” – tregon Antonela.

Këngëtari gjithashtu njihet dhe me disa nga banorët e tjerë të shtëpisë, si për shembull me Fifin, Dj PM, Dj Dagz dhe me Beatrix-ën.

Të ngjashme