Nations League/ Të mëdhatë zbresin në fushë për fitore

7 ditë më parë

Në orën 20.45 luhen ndeshjet e Nations League. Belgjika pret në shtëpi Uellsin.

Vendasit janë favoritë, por futbolli ka treguar se ka surpriza.

Kroatia sfidon Danimarkën, në një 90 minutësh tejet interesant.

Vëmendja do jetë e madhe te sfida Francë-Austri. “Gjelat” nuk po bëjnë ndeshje të mira në këtë kompeticion dhe sot pritet kthesa.

Sfidë tjetër është ajo mes Polonisë dhe Holandës.

Të ngjashme